empower zdrowie psychiczne ghh choroby serca psycholog

Empower Seminarium: Zdrowie Psychiczne i Dobrze Samopoczucie dla Osób z Chorobami Układu Krążenia

13 marca 2024 roku Serce na Banacha wraz Global Heart Hub miało zaszczyt współorganizować z wyjątkowe seminarium internetowe, które poświęcone było ważnej kwestii zdrowia psychicznego osób dotkniętych chorobami układu krążenia. Cieszymy się, że możemy zaprezentować nagranie tego wydarzenia, abyście Państwo mogli skorzystać z wartościowych informacji.

empower zdrowie psychiczne ghh choroby serca psycholog

W trakcie seminarium mieliśmy okazję wysłuchać wybitnej certyfikowanej psycholog klinicznej, doktor Anny Mierzyńskiej. Dr Mierzyńska dzieliła się swoim bogatym doświadczeniem oraz ekspercką wiedzą na temat związku między stanem psychicznym a fizycznym zdrowiem. Przedstawiła również skuteczne strategie, które mogą pomóc pacjentom w radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi ze zdrowiem psychicznym. Jej prezentacja była inspirująca i wzbudziła wiele refleksji.

Doświadczeni obrońcy praw pacjentów, Marcin Ruciński Prezes naszego Stowarzyszenia i Jackie Ratz, również włączyli się w dyskusję, aby spojrzeć na kwestie zdrowia psychicznego z zupełnie innej perspektywy – z perspektywy samego pacjenta. Ich wkład był niezwykle cenny, podkreślając potrzebę zrozumienia i wsparcia dla osób zmagających się z chorobami układu krążenia nie tylko w aspekcie fizycznym, lecz także psychicznym.

Nasze seminarium było nie tylko miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także inspiracją do dalszych działań na rzecz poprawy opieki nad pacjentami z chorobami układu krążenia. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jesteśmy przekonani, że zgromadzone tu informacje będą miały istotny wpływ na poprawę jakości życia osób dotkniętych tymi chorobami.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania seminarium już teraz! #GHHEmpower

Empower Seminarium: Zdrowie Psychiczne i Dobrze Samopoczucie dla Osób z Chorobami Układu Krążenia
Scroll to top