Mam chore serce – co dalej ?

Pragniemy poinformować o kolejnych działaniach naszego Stowarzyszenia.

W dniu 9 lipca br została utworzona grupa na Facebooku pod nazwą “Mam chore serce – co dalej?”. Grupa jest publiczna co oznacza, że dołączyć do niej może praktycznie każdy chętny. Celem grupy jest zrzeszenie osób oraz ich bliskich i znajomych z problemami związanych z chorobami sercowo-naczyniowymi. Na grupie tej będzie można się wymieniać doświadczeniami, spostrzeżeniami oraz pytaniami które nas nurtują a dotyczą naszych schorzeń.

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/sercenabanacha

Serdecznie zapraszamy do dołączenia oraz aktywnego uczestniczenia w niej.

Dodatkowo od dnia 11 lipca br Stowarzyszenie Serce na Banacha rozpoczyna działania mające na celu umożliwienie organizacji spotkania pomiędzy członkami Stowarzyszenia (w tym również z Zarządem Głównym) a osobami lub ich bliskimi z chorobami sercowo-naczyniowymi.

Jako tematy rozmów proponujemy:

– mam chore serce – co dalej ?

– jak sobie radzić z chorobą ?

– jak pomóc osobie chorej ?

– co jest największym problemem dla mnie w mojej chorobie ?

Pamiętajmy, że chore serce to coś z czym można szczęśliwie żyć !

Spotkajmy się, porozmawiajmy – to nic nie kosztuje, a wymiana doświadczeń czy nawet zwykła rozmowa z drugą osobą która ma podobne problemy jak my sami naprawdę może dużo pomóc !

Spotkania będą się odbywać indywidualnie lub grupami kilkuosobowymi na terenie szpitali lub w innym ustalonym miejscu na terenie W-wy.

Aby umówić takie spotkanie prosimy o kontakt pod nr telefonu: 602 697 766 (pon – sob, w godzinach 9-18) lub elektronicznie (24h) pod adresem: kontakt@sercenabanacha.org.pl.

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie: https://sercenabanacha.org.pl/kontakt/

W temacie maila prosimy o wpisanie „spotkanie”.

Mam chore serce – co dalej ?

One thought on “Mam chore serce – co dalej ?

Comments are closed.

Scroll to top