chore serca zawał serca mikołaj święta kardiologia

Świąteczny uśmiech serca dla pacjenta – Ty też możesz być Świętym Mikołajem !

Szanowni Państwo.

Stowarzyszenie Pacjentów i Przyjaciół Kliniki Kardiologii na Banacha aktywnie wspiera pacjentów z chorobami sercowo-naczyniowymi. Od wielu miesięcy prowadzi akcje informacyjno-społeczne w zakresie profilaktyki pierwotnej oraz wtórnej dotyczące chorób serca. 

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i w tym okresie wielu z nas spędzi ten czas z bliskimi i z osobami, którymi kocha. 

Niestety każdego roku część osób ten świąteczny czas zmuszona jest spędzić go w samotności w otoczeniu szpitalnych urządzeń. Zamiast słuchać naszych pięknych kolęd, śmiechu swoich bliskich – osoby te słuchają dźwięki urządzeń monitorujących stan ich zdrowia lub dźwięk urządzeń podtrzymujących ich przy życiu. 

Sprawmy wspólnie aby ten ŚWIĄTECZNY CZAS był również dla pacjentów hospitalizowanych w Klinice Kardiologii był czasem podczas, którego będą mogli choć na chwilę zapomnieć o swojej chorobie…  

Zbiórka prowadzona jest przez portal Pomagam.pl : https://pomagam.pl/sercenabozenarodzenie

Każda zebrana złotówka z tej zbiórki zostanie przeznaczona na zakup małych prezentów lub wsparcie pacjentów hospitalizowanych na oddziale kardiologicznym w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Świąteczny uśmiech serca dla pacjenta – Ty też możesz być Świętym Mikołajem !
Scroll to top