robert korzeniowski warsaw walking race cup

Warsaw Walking Race Cup – Serce na Banacha razem z Robertem Korzeniowskim

Szanowni Państwo.

Ruch to zdrowie – każdy o tym wie. Nawet 150 minut zwykłego spaceru w ciągu tygodnia może zmniejszyć ryzyko wystąpienia istotnej choroby sercowo – naczyniowej o ponad 20% !

Stowarzyszenie Serce na Banacha razem z wielokrotnym mistrzem olimpijskim Robertem Korzeniowskim, serdecznie wszystkich zaprasza do udziału w drugiej edycji Korzeniowski Warsaw Walking Race Cup !

robert korzeniowski warsaw walking race cup

Dlatego już teraz prosimy o zarezerwowanie sobie terminu w kalendarzu 23 kwietnia.

robert korzeniowski warsaw walking race cup

Wtedy to na trasie wokół korony PGE Narodowego, odbędzie się 2. edycja światowej rangi zawodów w chodzie sportowym Korzeniowski Warsaw Walking Race Cup. Impreza ta należy do prestiżowego cyklu World Athletics Race Walking Tour 2023 – serii najwyższej rangi mityngów, mających na celu rankingowe wyłonienie liderki i lidera światowego chodu.

robert korzeniowski warsaw walking race cup

Druga edycja Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup oprócz rywalizacji wyczynowych zawodników z całego świata na dystansie 20 km w chodzie sportowym zgromadzi również sympatyków marszu Walking Lovers i Nordic Walkerów, którzy będą mogli wziąć udział w Marszu na 5 km. Oprócz nich o godz. 12:30 odbędzie się Chód dla Ukrainy na 1 km, będący Marszem Solidarności z Ukrainą, do którego nie trzeba dokonywać zapisów.

Walking Lovers 5 km to wydarzenie towarzyszące, które będzie miało miejsce przy okazji  oficjalnego mityngu w chodzie sportowym. Z powodu amatorskiego i rodzinnego charakteru tego wydarzenia nie będzie limitów czasowych i kategorii wiekowych. Z powodów organizacyjnych przewiduje się jedynie ograniczenie do 500 zgłoszeń uczestników (decyduje kolejność zgłoszeń). Start marszu o godz. 13:00.

Nordic Walking Lovers 5 km to wydarzenie towarzyszące, które będzie miało miejsce przy okazji oficjalnego mityngu w chodzie sportowym, organizowane we współpracy z Polską Federacją Nordic Walking. Z powodu amatorskiego i rodzinnego charakteru tego wydarzenia nie będzie limitów czasowych i kategorii wiekowych. Z powodów organizacyjnych przewiduje się jedynie ograniczenie do 500 zgłoszeń uczestników (decyduje kolejność zgłoszeń). Start odbędzie się 23 kwietnia o godz. 14:30.

Zapraszamy wszystkich – całe rodziny i nie tylko ! Każdy może wziąć udział w wydarzeniu podczas którego wszyscy będą wygranymi – bo czy jest coś cenniejszego niż nasze zdrowie !

Zapisy już ruszyły i już teraz razem z Robertem zapraszamy do rejestracji swojego udziału w tak wielkim wydarzeniu :

https://www.rkathletics.com/wydarzenia/marsz-otwarty-nordic-walking-lovers/

W trakcie wydarzenia przewidzianych jest wiele atrakcji dla uczestników zawodów i nie tylko !

Wstęp i udział bezpłatny !

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz naszego profilu na portalu Facebook -> https://www.facebook.com/sercenabanacha.

Warsaw Walking Race Cup – Serce na Banacha razem z Robertem Korzeniowskim
Scroll to top