sks2023 patronat

Serce na Banacha patronem honorowym XV edycji Konferencji Sekcji Kardiologii Sportowej

Szanowni Państwo.

Ogłoszenie Patronatu Honorowego przez Stowarzyszenie to wielkie wydarzenie, które budzi ogromne emocje i zasługuje na szeroką informację. Dlatego też z ogromną przyjemnością informujemy, że Europejskie Stowarzyszenie Pacjentów z Chorobami Sercowo-Naczyniowymi objęło Patronatem Honorowym XV edycję Konferencji Sekcji Kardiologii Sportowej, która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2023 roku w Warszawie.

Patronat Honorowy to wyjątkowe wyróżnienie, które potwierdza wysoką rangę i znaczenie przedsięwzięcia. Jest to wyraz uznania dla zaangażowania oraz wkładu organizatorów w promocję wartości, które są bliskie naszemu Stowarzyszeniu.

Nasz udział w tym wydarzeniu ma na celu wspieranie i promowanie idei oraz celów, które przyświecają temu wydarzeniu. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wyjątkowego projektu i dążyć do osiągnięcia wspólnych celów.

sks2023 konferencja sekcja sportowa

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszego Stowarzyszenia, sympatyków, oraz wszystkich zainteresowanych, do udziału w Konferencji. To doskonała okazja, aby poznać ciekawych ludzi, wymieniać się doświadczeniami i budować wspólnotę, której celem jest osiągnięcie wspólnych celów.

Bądźmy razem na tym wyjątkowym wydarzeniu, które nie tylko dostarczy nam niezapomnianych chwil, ale również pomoże w realizacji naszych misji i wartości.

Niech Patronat Honorowy stanie się symbolem naszego wspólnego zaangażowania i gotowości do działania. Razem jesteśmy w stanie osiągnąć wielkie rzeczy!

Program konferencji dostępny jest na stronie organizatora: https://sks2023.pl/

Serce na Banacha patronem honorowym XV edycji Konferencji Sekcji Kardiologii Sportowej
Scroll to top