bezpłatne badania forum serce pacjenta ptk

Ruszyła rejestracja na IV Forum Serce Pacjenta

W trakcie trwania IV Forum Serce Pacjenta organizowanego m.in. przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, będzie można wykonać bezpłatne badania oraz wziąć udział w warsztatach !

Pod adresem https://sercepacjenta.pl/rejestracja już od 15 września br. można dokonać rejestracji ogólnej do udziału w IV Forum Serce Pacjenta. To rejestracja konieczna do udziału w wydarzeniu. Dla zarejestrowanych online uczestników Forum w sobotę 24 września 2022 roku od godz. 13.00 w recepcji Międzynarodowego Centrum Kongresowego przy Placu Sławika i Antalla 1 w Katowicach będą czekać wejściówki uprawniające do udziału w: sesji inauguracyjnej IV Forum Serce Pacjenta, warsztatach, wizytach w strefach poradnikowych i strefie wystawienniczej organizacji pacjenckich.

bezpłatne badania forum serce pacjenta ptk

W tym również stoiska naszego Stowarzyszenia Serce na Banacha !

Rejestracja na badanie ECHO Serca

Poprzez powyższy formularz rejestracji, https://sercepacjenta.pl/rejestracja, od 15 września br. można zapisać się także na bezpłatne badanie ECHO serca. Dla zarejestrowanych online uczestników wydarzenia w sobotę 24 września 2022 roku od godz. 13.00 w recepcji Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach będą czekać wejściówki uprawniające do udziału w badaniu.

Rejestracja na badania w ramach Programu „Adamed Dla Rodziny”

W ramach IV Forum Serce Pacjenta firma Adamed Pharma, Partner Inicjatywy, organizuje specjalne strefy zdrowia, w których na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego wKatowicach 24 września br. w godz. 15.00-19.00 będzie można skorzystać z bezpłatnych specjalistycznych badań oraz konsultacji ze specjalistami w dziedzinach, takich jak:

  • kardiologiczna (lipidogram: poziom cholesterolu całkowitego, cholesterolu HDL, LDL, trójglicerydów; pomiar glukozy; pomiar ciśnienia tętniczego i tętna),
  • pulmonologiczna (spirometria),
  • diabetologiczna (badanie poziomu hemoglobiny glikowanej HbA1c – poziom glukozy
    w ostatnich 6. miesiącach).

Rejestracja na badania w ramach Programu „Adamed Dla Rodziny” rusza w poniedziałek 19 września br. na stronie internetowej: www.AdamedDlaRodziny.com.

Wszystkie badania dostępne na IV Forum Serce Pacjenta będą realizowane w sobotę 24 września 2022 roku na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

– W tym roku w ramach IV Forum Serce Pacjenta zaplanowaliśmy sesję inauguracyjną z udziałem przedstawicieli Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, liderów organizacji pacjentów oraz decydentów i samorządowców. Wspólnie z ekspertami zapoznamy się z wynikami najnowszego badania sondażowego „Forum Serce Pacjenta”, które zaprojektowaliśmy z myślą o poznaniu potrzeb i oczekiwań pacjentów oraz ich propozycji nakierowanych na poprawę opieki kardiologicznej w Polsce. Wspólnie z panelistami podsumujemy największe sukcesy w dziedzinie kardiologii odnotowane na przestrzeni minionego roku. Wskażemy także wyzwania, przed którymi stajemy w tym zakresie obecnie. Podczas Forum obecni będą także liczni eksperci-kardiolodzy, którzy chętnie odpowiedzą na pytania pacjentów i spotkają się z przedstawicielami stowarzyszeń pacjenckich. Ponadto, w ramach IV Forum Serce Pacjenta oferujemy niezwykle bogaty w tym roku pakiet badań diagnostycznych i konsultacji. W imieniu własnym oraz naszych Partnerów serdecznie zapraszamy do udziału – mówi prof. dr hab. n. med. Ewa Straburzyńska-Migaj, kierująca pododdziałem niewydolności serca w I Klinice Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego IV Forum Serce Pacjenta.

– Troska o zdrowie jest naszym priorytetem. Wierzymy, że jako firma odpowiedzialna społecznie, dzięki tej inicjatywie, przyczynimy się do polepszenia kondycji zdrowotnej mieszkańców Polski. Katowice to czwarta z sześciu miejscowości na mapie kampanii „Adamed Dla Rodziny”. Program dotrze tutaj nieprzypadkowo, bo stolica Śląska jest gospodarzem IV Forum Serca Pacjenta. Jesteśmy wdzięczni Polskiemu Towarzystwu Kardiologicznemu za przyjęcie naszej propozycji włączenia się ze strefami zdrowia „Adamed dla Rodziny” w to ważne dla pacjentów wydarzenie. Chcemy w ten sposób zmobilizować do sprawdzenia stanu swojego zdrowia mieszkańców Katowic i okolic – mówi Katarzyna Dubno, Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych i Ekonomiki Zdrowia z Adamed Pharma S.A.

Patronat honorowy nad IV Forum Serce Pacjenta objęli:

Ministerstwo Zdrowia, Marszałek Senatu RP, Rzecznik Praw Pacjenta, Konsultant krajowy w dziedzinie kardiologii, Konsultant krajowy w dziedzinie kardiologii dziecięcej, Naczelna Izba Lekarska, Konferencja Rektorów Akademickich Uczelni Medycznych, Rektor Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Sekcja Pielęgniarstwa Kardiologicznego i Pokrewnych Zawodów Medycznych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Akademia Pacjenta Kardiologicznego.

Więcej informacji o IV Forum Serce Pacjenta: www.sercepacjenta.pl.

Ruszyła rejestracja na IV Forum Serce Pacjenta
Scroll to top